:::: МЕНЮ ::::

Великодні листівки із серветковими курочками

До Великодня – один день. Впевнена, що ви уже приготували подарунки своїм близьким, друзям. Я – теж.  Вчора з Артемчиком робили Великодні листівки, сьогодні сама ще наздоганяла. Так що викладаю маленький фото-майстер-клас листівочок із курочкою. Вона має пряме відношення до пасхальних писанок, крашанок.

 Отож, для виготовлення листівки треба:

Білий картон для основи,

кольоровий -для підкладу,

серветка з великодним малюнком тришарова,

папір дизайнерський для листочків і квіточок,

фігурні дироколи. фігурні та звичайні ножиці,

 клей ПВА, лак для нігтів прозорий, червоне чорнило для листівок.

треба

Розрізаємо аркуш картону на дві половинки- з одного аркушувиходить дві листівки.

.jpg

Фігурними ножицями (необов'язково) вирізаємо кольоровий підклад.

.jpg

 

 З гофрокартону вирізаємо яйце,  а із дизайнерського зеленого паперу листочки і жовті квіточки з допомогою фіурних дироколів. Приклеюємо на листівку, кладемо листівку під прес (у товсту книгу).

і квіточки

Доки листівочка під пресом, займемося писанкою з курочкою(чи курчатком). Із картону світлого кольору із серветки  вирізаємо маленьке яйце. Відділяємо шар із малюнком від серветки. А далі робимо псевдо-декупаж. Чому псевдо? Бо це не зовсім декупаж, а мій винахід ( ну, може . й не мій, але принаймні я собі його вигадала). Намащуємо картон клеєм ПВА, зверху накладаємо серветкове яєчко. гарно розпрасовуємо пальцями і підсушуємо феном, після цього лакуємо лаком для нігтів і знову підсушуємо.

.jpg

Приклеюємо писанку і метелика до листівки і – знову під прес.

на листівці

19

 Краї листівки фарбуємо чорнилом. Листівка готова. Щоб листівка гарно висохла ( а клей ПВА сохне трохи довго), я кладу її на кілька годин під прес. Замість ПВА можна використати двосторонній скотч, але він висихає з часом і накладні деталі відлипають. ПВА надійніший –  перевірено! До речі. тут квіточки із обкладинок зошитів. 

20

 Ось такі курочки!

21

 

А ці листівки робив Артемчик. Ну, звичайно під моїм керівництвом. Для основи використали обкладинку із списаного зошита, квіточки із гофрованого паперу. Курчатка- із серветки.

IMG_7917

IMG_7916

IMG_7915

Ще дві мої Великодні листівки

IMG_7677

IMG_7724

 

 Веселих свят, друзі! Божої ласки, смачної паски! 

http://talya-club.blogspot.com/2014/04/blog-post_16.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blogspot%2FeQGhQ+%28%D0%90%D1%80%D1%82+%D0%9A%D0%BB%D1%83%D0%B1.+%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B6%294 коментарі

І як вам стаття?