![IMG_9502](https://lelitka.te.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/IMG_9502-300x225.jpg)
У Карпатах бували незліченну кількість разів. Але, як виявилось, вони безмежні! Про Ворохту знала ще із шкільних років, і про трамплін чула. А побувати якось там не довелося. Хоча і знаходиться це смт за якісь там 45 хвилин автівкою, а від Татарова, де ми зупинились цього літа, взагалі за 15 хвилин (трохи більше як вісім кілометрів трасою).
Тож з самого ранку 24 серпня ( до слова, ми вже вдруге на день незалежності у Карпатах.
Читати далі