![IMG_2742](https://lelitka.te.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/IMG_2742-300x225.jpg)
У неділю – Великдень. Ви, дорогі мої, напевно уже приготували великодній кошик, розписали писанки. Залишилось прикрасити оселю, спекти паски.
У давні часи українці на Великдень прикрашали свої хати витинанками, великодніми пташками. Зазвичай великодніх голубів робили з писанки, крашанки. Прикріпляли до яйця паперові візерунчасті крильця, з тіста робили голівку і підвішували таку птаху під образи. На великодніх витинанках теж зустрічалися пташки. Тож ми з вами зробимо святкову великодню витинанку – пташку. Може, то жайворонок. може, ремез. Одним словом – весняна пташка.