:::: МЕНЮ ::::

Недільна кава на Території мистецтва

Сьогодні перша недільна кава на Території мистецтва. місце зустрічі змінити не можна. Наш Франко би не пробачив зради. Тож як тільки ранкове сонечко засяло на файним містом, на майданчик до Каменяра прийшли майстри народного мистецтва. Сьогодні зібрались не всі. Мабуть, не зовсім повірили у щирість сонечка, у те, що – ура! – справжня весна із співом пташок, набубнявілими бруньками, молоденькою травичкою, передвеликодніми клопотами. Весна, друзі! Весна у файному місті! Тож складайте свої арт-валізи і несіть до Франка свої неповторні шедеври, радуйте тернополян і гостей міста!

Дорогі гості. дорогі тернополяни! На вас чекають ляльки – мотанки , веселі коники, яскраві пташки, великодні зайчики, глиняний посуд, прикраси з бісеру, шкіри, вишиванки, писанки, листівки-витинанки, живопис – все, що вмістило в себе тепло рук, душу майстрів. Кожний витвір – з любов’ю!

Дорогі краяни, земляки, гості найгарнішого міста у світі! Ми запрошуємо вас на Територію мистецтва щонеділі. Ви маєте чудову нагоду поспілкуватися із майстрами, спробувати себе у різних видах декоративно-ужиткового народного мистецтва на майстер-класах, придбати неповторні подарунки собі, коханим, рідним, друзям.

IMG_2773

 

IMG_2774

 

IMG_2776

 

IMG_2777IMG_2778

 І як вам стаття?