:::: МЕНЮ ::::

© Ці діти мають право на щасливе дитинство

1 червня  –  Міжнародний день захисту дітей. Свято було запроваджене в листопаді 1949 року в столиці Франції місті Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950 р.

В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., коли тодішній Президент Леоніда Кучми за ініціативою Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей “Україна – дітям” та інших громадських організацій підписав відповідний указ.

Сьогодні 1 червня. Не просто перший день літа, а свято – Міжнародний день захисту дітей. З самого ранку на небо викотилось сонечко, щоб привітати все дитяче населення планети. Учасники вокального ансамблю «Самі собою» -сьогоднішні випускниці 19 школи м. Тернополя, а також Зоряна Безпалько, Настя Стецюк та шестикласниця Настя Мартинюк теж не залишились осторонь і знову, як і минулоріч, вирушили вітати своїх друзів із дитячого будинку «Сиротинець». А понесли у дарунок пісні. Обидві Насті сьогодні в гостях у маленьких мешканців дитбудинку вперше, тому, мабуть, хвилювалися найбільше. Ну, а дівчатам із гурту радісно було знову зустрітись із друзями. Тим більше, що Таня Ліщина. Іринка Борденюк, Оля Фаль, Олеся Года, Мар’яна Лазорко, Ілона Грохольська сьогодні виступають востаннє. У них попереду – навчання у вищих навчальних закладах.
Отже, ми, випускники та учні ТЗОШ №19, в гостях у вихованців Тернопільського дитячого будинку “Сиротинець”, наших добрих маленьких друзів. Талановиті, веселі,  розумні – це про них.

Еріка

Стьопа

Христинка

 

Дві Тані

 


Еріка подружилась з Танею

Тетянка і ансамбль “Самі собою

Христинка і Таня

 

Юні таланти з дитбудинку

Наталочка Лютак – юна поетеса


“Молитва”
Автор Наталя Лютак

Пречиста Діво, Богородице Маріє,
Весь світ купаєш Ти в своїй любові,
Холодне серце погляд твій зігріє,
Палає сила у твоєму слові.
Заступнице, ми молимось до Тебе,
Бо Ти надія наша і життя.
Глянь щирим оком на народ із неба
І простели дорогу в майбуття.
Хто в морі жалю й смутку потопає,
Тому Ти море радості даруй,
А кого лютий голод поїдає,
Того, будь-ласка, щедро нагодуй.
Хто заблукав, допоможи знайти дорогу,
Дай сили впевнено її пройти.
Дай сили відшукати Царство Бога
І вічний спокій для душі знайти.

Фото на згадку: 

Талановите тріо на ІІ шкільному фестивалі “Як у нас на Україні” у ТЗОШ №19 22 листопада 2011 року

Разом з учасниками фестивалю

 

Виступ гурту “Самі собою”

Вдячні глядачі

Разом..

 І як вам стаття?