:::: МЕНЮ ::::

Передріздвяний майстер-клас. Паперові ангелята

Ось і Новий рік. 2018-й. А ще за тиждень довгоочікуване Різдво.  У дітлахів почались зимові канікули.Щоправда назвати їх зимовими навіть якось смішно. Надворі +5, снігу нема. Артемчик сів на велосипед. Зимові канікули з велосипедом. Я такого у своєму дитинстві не пам'ятаю. Але… Що ж, як би там не було, а все ж канікули. Може, за два тижні ще й зима буде. Сподіватимемось на це. Різдво у будь – якому випадку настане, як настав Новий рік!  І ще є час із дітками зробити ангеликів на різдвяну ялинку. Ось такого (ну майже такого) ми зробили з моїми шестикласниками на останньому уроці математики. Спитаєте, яке відношення має ангелик до уроку математики. Пряме-прямісіньке, бо він виготовлений тільки з кругів, і це було завершення теми "Коло і круг". А зробити його можуть і молодші дітлахи , звісно, під керівництвом дорослих. Тож вирішила поділитися своїм МК "Ангелик з кругів". 

Нам знадобиться цупкий аркуш паперу розміром А4 ( такий як для креслення чи малювання аквареллю), клей, ножиці , акварельні фарби чи олівці, трішки терпіння і гарний передсвятковий настрій.

 Вирізаємо чверть круга радіуса короткої сторони аркуша А4,  з того, що залишилося – один круг радіуса 5 см (сорочка з рукавами), один – радіуса 6,5 см( нижні крила), два кружечки радіуса 2-2. 5 см(для голови), такий самий або трішки менший – для перуки, два – радіуса 1 см(долоньки), півкруг радіуса 7-7.5 см(верхні крила), один радіуса 3 см (для німба). 

А далі  майстер-клас на світлинах.

1. З чверть-круга робимо конус.

2.Круг для сорочки складаємо вдвоє. робимо прорізі "вдягаємо" на конус, попередньо приклеївши долоньки із зігнутих вдвоє маленьких кружечків і промастивши клеєм із зворотнього боку "сорочку", щоб вона приклеїлась до тулуба-конуса.

3.Малюємо обличчя ангелику, приклеюємо голову, промастивши обидва кружечки клеєм і "насадивши" на конус.

4. Крила робимо , склавши вдвоє круг. Перед тим , як приклеїти його на спинці, краї порізати . Спочатку на спинку приклеїти крила з круга, попередньо змастивши всередині трішки клеєм, а зверху- з півкруга.

5. Кружечок для перуки замальовуємо жовтим олівцем чи фарбою, ріжемо по краю  і приклеюємо до голівки.

8. З останнього кружечка, який залишився, вирізаємо серединку, утворивши кільце . Маємо німб, який приклеюємо ззаду на голівці.

Останній штрих – пофарбувати, а ще  можна прикрасити блискітками… Тож дайте волю фантазії. Повірте, творення ангелика принесе вам задоволення. 

 Ну от, наш ангелик готовий. Нехай подарує він вам і вашій дитині радість . Щасливого Різдва!

2

 

4

 

 

 

6

9

 

IMG_5723

 

IMG_5725

 І як вам стаття?