:::: МЕНЮ ::::

Квіточки із паперових смужок

Для оздоблення вітальних листівок, рукотворних альбомів, коробочок для дисків, конвертів і навіть віночків для ляльок потрібні квіточки. Про те, як зробити квіточки маку, я вже писала. Отож виконую свою обіцянку – показую свій маленький майстер-клас з виготовлення трояндочок із смужки паперу. Гарні трояндочки виходять із пакувального паперу, хоча можна використовувати і звичайний папір для друку А4. Наразі він є різних кольорів.
Для роботи нам потрібні: ножиці, папір для пакування подарунків, клей ПВА.


Я роблю це так.
1. Нарізуємо папір на смужки завширшки 7-8 мм,завдовжки 35-40 см (від довжини смужки залежить діаметр квіточки).

2. Складаємо смужку вдвоє по довжині:


3. Робимо кілька щільних витків смужки, притримуючи пальцем, формуючи серединку квітки:

4. Починаємо формувати пелюстки,намотуючи смужку на серединку по спіралі, загинаючи спочатку стрічку вниз, а потім вгору. І так доки не закінчиться смужка. Кінчик смужки закріплюємо клеєм. Квіточка готова.

Якщо смужка закоротка, доклеюємо інший шматочок,можна іншого кольору, тоді квітка вийде цікавішою. Спробуйте і у вас обов’язково вийде!І як вам стаття?

Розробка та дизайн Acsy.te.ua

Інформація, яка міститься на цьому сайті у вигляді текстів, зображень та інших матеріалів, є власністю автора, і розташована на сайті на підставі авторського права.
Ви можете використовувати матеріали, що містяться на сайті, в некомерційних цілях – особистих та інформаційних. Публікація будь-якого матеріалу з сайту на інших ресурсах повинна обовязково містити посилання на цей сайт.
Будь-яке відтворення, продаж або розповсюдження інформації, розташованої на сайті, в комерційних цілях забороняється та переслідується згідно із відповідним законом.