:::: МЕНЮ ::::

© Вікенд у столиці. Замальовка друга. Природа

Квіти

За кілька годин по приїзду до столиці небо трішки спохмурніло. Так ніби дощ захотів зросити спраглу землю і київський гарячий асфальт, який аж пашів від сонця. Але це тільки здалось. Пройшло зовсім немало часу, і хмар як не було. Жоднісінької, бодай мацюпусінької хмариночки…
Це ж чудово. Наступний пункт нашої програми – Ботанічний сад. Наскільки мені відомо, найбільше відвідувачі Київського Ботанічного саду в період цвітіння бузку. А зараз? Влітку , та ще й в суботу, та ще й на свято – 7 липня- такого паломництва нема. У саду тихо, гарно, щебечуть птахи і цвітуть літні квіти. А це, самі розумієте, таке різнобарв’я!!!

Ви думаєте, що ви вже в Едемі? Ні, Едем ще попереду.

Виставка тропічних метеликів (живих і колекції) та різної екзотичної живності тут же в павільйоні ботанічного саду справила на мене неабияке враження. Не хотілось виходити звідти. А метелики час від часу випурхували з-під лапатого листя. Мабуть, вони не дуже хотіли спілкування,- полохливі надто. Але кількох мені вдалося побачити гарних , великих барвистих. Щоправда, сфотографувати не вийшло.

А ці прекрасні орхідеї…І як вам стаття?