:::: МЕНЮ ::::

У “Дивосвіті” квітнуть семицвітки

Хто з дітей не мріє, щоб збувались усі, або ну хоча би майже всі бажання? Напевне, таких нема. Ми дорослі теж цим грішимо – мріями про здійснення усіх навіть нездійсненних бажань, то що там вже про дітлахів казати!

А якщо діти вже потрапили у Літню дитячу школу «Дивосвіт», то їм загрожує здійснення бажань. І вони самі собі в цьому допоможуть. Так і сталось сьогодні. Адже на майстер-класі з оригамі вони робили кожен собі квітку-семицвітку. Про мультик діти чули, дехто й бачив цю чарівну історію про дівчинку Женю, яка зустріла справжню фею. Виявляється, у радянські часи феї жили! Не обійшлося на занятті і без запитання: «А ця квітка справді виконає бажання?» А ви як гадаєте? Я думаю, що якщо дуже-дуже захотіти, то вона не лише сім бажань виконає!

Над квіткою довелось потрудитись. Чесно кажучи, не думала, що скрутити по сім цих різнокольорових пелюсток декому буде так важко. Але все ж результат є! Може, не такі вже рівненькі, однаковенькі пелюсточки у дитячих квіточок, але у кожного своя, рідненька, власна квіточка бажань! І бажання дітлахів обов’язково здійсняться! Інакше й бути не може, адже квітки-семицвітки розквітають лише у «Дивосвіті»!

IMG_0428

IMG_0430

IMG_0431

IMG_0432

IMG_0433

IMG_0434

IMG_0439І як вам стаття?