:::: МЕНЮ ::::

© Упаковки для CD-дисків.

Про упаковки чи то пак коробочки для дисків я вже писала, тож спрбую розказати, як я їх роблю, такий собі перший невеличкий майстер-клас з виготовлення коробочок ддля СD-дисків. Крок за кроком і ми разом зробимо цю необхідну річ – упаковку на два диски.  Отже, перша за все, що нам знадобиться?

Це кілька цікавих обкладинок від списаних зошитів. Обкладинки потрібно вибрати картонні.  А ще канцелярський ніж, ножиці, простий олівець, лінійку, двосторонній скотч звичайний та з м’якою основою (він надає об’ємності декору), а також атласна стрічка, різні штучки для декорування. Це вже залежить, яка тема вашої коробочки.

Наступний крок.

Беремо обкладинку і вирізаємо прямокутник (із згином) розміром 15см на 31см. Це буде основа нашої коробочки. Згин з внутрішньої (білої) сторони маскуємо атласною стрічкою, наклеюючи її з допомогою двостороннього скотчу. Стрічку відрізаємо довжтиною приблизно 18 см, щоб її кінці закріпити з лицьового боку. Із лицьового боку згин закриваємо смужкою картону з того ж зошита або ж декоративного паперу завширишки 5 см.

З двох інших обкладинок (звісно,близьких за змістом і кольоровою гамою) вирізаємо два квадрати із стороною 15 см. Зверху кожного відрізаємо смужки шириною 3-3,5 см.

У вас вийшло два прямокутники . Від нижнього зрізу більших прямокутників відріжте смужку шириною 2см. Це – відходи. Тепер беремо диск, приставляємо до верхнього зрізу більшого прямокутника і обводимо олівцем так, щоб утворився сегмент висотою 2,5 см, і вирізаємо його. Заготовки кишеньок для упаковки готові.

Тепер з допомогою двостороннього скотча приклеюємо кишеньки до основи упаковки, як показано на фото.

От упаковка готова. Залишилось її задекорувати. Я гадаю, що у цій моїй коробочці будуть зберігатись диски із фотографіями чи відео подорожей під час відпустки. Тож і оформлення відповідне. Знову ж таки використовуємо картинки із обкладинок.

А це ще одна коробочка для натхнення. Картинки приклеєні з допомогою скотчу з м’якою основою, тому видаються об’ємними.

Спробуйте і у вас обов’язково вийде. Якщо вам сподобалась моя ідея, будь-ласка, користуйтесь на здоров’я. А якщо хочете нею поділитись, не забудьте зробити посилання на автора цього блогу. Успіхів вам і натхнення.І як вам стаття?