:::: МЕНЮ ::::

Лялька гарного настрою

Так цю лялечку назвала одна з читачок у моєму іншому блозі (http://lelitka-inspiration.blogspot.com), де я розмістила світлину першої своєї ляльки – дзвіночка. І справді. воно так і є. Те. що при її виготовленні піднімається настрій – стовідсотково! Це маленьке диво не потребує ні багато часу, ні якихось особливих матеріалів. Лише кілька веселих кольорових квадратних клаптиків натуральної тканини, нитка чи шнурочок, клаптики мережива, стрічечок тощо і …гарний настрій, хоча…в процесі він ще поліпшиться).
А ще, коли робиш ляльки разом із своїми невгамовними п’ятикласниками, то це просто – неймовірний сплеск емоцій та адреналіну!
При виготовленні цієї лялечки (другої) я не використовувала для набивки голівки вату чи синтепух. Голова новонародженої має приховану спіраль із смужки льняної тканини, так як це робили у давнину на Середній Наддніпрянщині, а також замість обличчя – сакральний хрест. З тканини не вирізались круги, а я просто її порвала на квадрати.От і вийшла така весела лялька – дзвіночок. Вона слугуватиме оберегом гарного настрою, приноситиме тільки хороші вісті, буде підтримувати у домі хороший, добрий настрій. Лялечка, як і годиться, має три спідниці, так само як у людини три царства – мідне, срібне, золоте..

Це – перша лялька-дзвіночок

А це – новонароджена. Вона бере участь як і попередня у конкурсі від Артклубу.

http://talya-club.blogspot.com/2012/10/67.html

Майстер-клас. Це було вчора. Вчила я.

А сьогодні вчили один одного! І от до чого довчились!

Отака весела сімейка дзвіночків гарного настрою!І як вам стаття?