:::: МЕНЮ ::::

Усмішка – повітря, яким душа дихає

Вітаю усіх моїх читачів із Всесвітнім днем усмішки! Який був молодець цей американець Харві Белл, який вигадав це свято! У далекому 1963 він призначив призначив себе Міжнародним послом щастя і заснував «Всесвітню корпорацію усмішок». Девіз Міжнародного дня усмішки – «Зроби добру справу. Допоможи кому-небуть усміхнутися» . О, якби це був девіз кожного дня! Яким би став наш світ!

Стародавні китайці були дуже мудрими людьми . Улюбленим їхнім прислів’ям було ось яке: “Людина , яка не усміхається не повинна відкривати крамницю!”. Мабуть, нам варто прислухатись.
А ось Френк Ірвінг Флетчер в одній із своїх реклам для компанії подав такий зразок повсякденної філософії:
ЇЇ ціна -нуль, але вона багато чого варта.
Вона збагачує тих, хто її приймає, і не збіднює тих, хто її дарує.
Вона створює щастя в домі , заохочує до добрих справ і є ознакою дружби
Вона – відпочинок для стомлених, світло для зневірених, сонячний промінь для засмучених і найкращий засіб від неприємностей.
Однак її не можна купити, випросити, позичити або вкрасти, оскільки вона не може робити добра , доки її не віддають з доброї волі!
… Ніхто так не потребує усмішки, як ті, в кого вже нічого не залишилося, щоб давати іншим.

Я колекціоную дитячі усмішки!І як вам стаття?

Розробка та дизайн Acsy.te.ua

Інформація, яка міститься на цьому сайті у вигляді текстів, зображень та інших матеріалів, є власністю автора, і розташована на сайті на підставі авторського права.
Ви можете використовувати матеріали, що містяться на сайті, в некомерційних цілях – особистих та інформаційних. Публікація будь-якого матеріалу з сайту на інших ресурсах повинна обовязково містити посилання на цей сайт.
Будь-яке відтворення, продаж або розповсюдження інформації, розташованої на сайті, в комерційних цілях забороняється та переслідується згідно із відповідним законом.