:::: МЕНЮ ::::

Співець Кременеччини

Зовсім недавно я розповідала вам, дорогі мої читачі про подорож до Кременця і обіцяла, що далі буде наступна наша зупинка у Вишнівці. Але так сталось. що у Кременці ми трішки затримаємося. Справа в тому, що я хочу запросити вас на чудову виставку, яка 3 червня відкрилась у Обласному художньому музеї файного міста Тернополя. Тут оселились 75 картин співця Кременеччини  Богдана Романюка. "Богдан Романюк. 75 років – 75 картин" – так називається ця неймовірно прекрасна виставка. Якщо ви зайдете до зали музею, вам не захочеться звідти йти, адже ви поринете у атмосферу старовинного Кременця. А Кременець – це прекрасне місто, де кожен камінчик дихає історією, де живуть талановиті роботящі, прекрасні люди.

Ви познайомитесь із художником та його родиною. Портрети дружини, доньки та внучки пройняті таким душевним теплом, любов'ю. Куточки Кременця, його околиць у різні пори року такі життєві,  мальовничі, що здається, що ти справді блукаєш ними. І, звісно, на багатьох картинах – Бона, на вершині якої височать стіни замку. Кажуть, що пан Роман мешкає в центрі міста, і його часто тут бачуть Кременчани з етюдником. Пензлі, фарби, любов – так народжуються прекрасні полотна майстра. А ми можемо запросто милуватися ними. Тож дай Боже, ще довгих літ майстру! 

IMG_9245

IMG_9257

IMG_9256

IMG_9254

IMG_9253

IMG_9252

IMG_9251

IMG_9250

IMG_9249

IMG_9248

IMG_9258

IMG_9246

IMG_9247

 2 коментарі

  • Відповіcти Ліза Омельчук |

    Такий цікавий живопис,  колоритний, трохи схожий на мультики, словом, позитивна виставка, дякую, Галино!

    • Відповіcти lelitka |

      Дякую, Лізо, що читаєш мої твори і коментуєш.  Ділюся тим, що самій цікаво. А художник справді цікавий. Я зробила небагато світлин, не було місця на картці.  Знаєш, така гама кольорів у нього позитивна, радісна. Душа відпочиває. Заглядай!

І як вам стаття?