:::: МЕНЮ ::::

Пробудження файного міста

Саме це слово – пробудження – перше, що спадає на думку після відвідання виставки членів НСМНМУ тернополянина Антона Євдокимовича Гриба і кременчанки Тетяни Балбус. Вони зовсім різні – і за віком, і за поглядом на світ. Антон Євдокимович – корифей декоративно-прикладного мистецтва нашого краю, журналіст, письменник, Тетяна Балбус- викладач КОГПА ім. Т Г, Шевченка, художниця. Але об'єднує їх незвичайне , фантастично-барвисте, філософське  бачення світу. У них різна техніка, різна кольористика, різна тематика, але у їхніх творах спільний знаменник  – наш, український, рідний, який ні з чим не спплутаєш. Чи то фантастичні звірі, чи картинки з побуту Антона Гриба, чи неймовірні птахи, півні, котики, дерева Тетяни Балбус – від них віє такою позитивною енергетикою!  Усім відомі імена Катерини Білокур, Марії Приймаченко. А у нас є свої майстри пензля, якими ми маємо пишатися.

Виставка, якою сьогодні розпочалося культурне життя нашого файного міста після карантину , як ковток свіжого повітря! Це справді пробудження! Винуватців сьогоднішньої імпрези вітали директор Обласного краєзнавчого музею Степан Костюк, директор Обласного художнього музею Ігор Дуда, голова обласної спілки НСМНМУ Уляна Джигринюк, заслужений художник України Євген Удін, колеги митців.  Якщо ви завітаєте на виставку у обласному краєзнавчому музеї, ви ні на мить не пошкодуєте. Три виставкові зали наповнені красою – сонячною, яскравою, барвистою. Аж хочеться жити! Крім неймовірних картин, тут представлені авторські сукні із розписом Тетяни Балбус, вироби із соломи Антона Гриба.

 Виставка триватиме до 15 червня. Так що ви матиме час насолодитися прекрасними творами наших неймовірно талановитих земляків.

Музей запрошує відвідувачів щодня (крім понеділка і середи) з 10 до 15 години. Дирекція  потурбувалася про тих, хто бажає навідатися у музей. Для вас у вестибюлі є дезинфікатор, рукавички, маски.

На світлині винуватці мистецького свята- Антон Гриб і Тетяна Балбус

IMG_3505

Полотна Антона Гриба

IMG_3511

IMG_3519

IMG_3521

 

Полотна Тетяни Балбус

IMG_3525

IMG_3528

IMG_3529

 

IMG_3536

IMG_3537

IMG_3506

 

Антон Гриб

IMG_3509

 

Більше світлин на фейсбук тут:https://www.facebook.com/lelitka.lelitka/media_set?set=a.2790735164385812&type=3&uploaded=34І як вам стаття?