:::: МЕНЮ ::::

Мої перші АТС

Поблукавши просторами інтернету, натрапила на цікаві мініатюрні скрапформи, нахапалась новеньких скраптермінів. Ото правду кажуть:"Вік живи – вік учись". Тепер можу робити розумний вигляд людини, яка обізнана з новими словечками на кшталт АТС (ну, звісно, це не автоматизована телефонна станція або якась там система управління), інч (це, виявляється витвір мистецтва розміром 1 дюйм на 1 дюйм, по-нашому приблизно 2,5 см на 2,5 см), рінч ( таке ж як інч, тільки кругле – 1 дюйм в діаметрі) твінч, скраплінг тощо. Цікаві чудові милі дизайнерські штучки! А головне- для їх створення підходить абсолютно все: тканина, дерево, метал, папір. картон … Список можна продовжувати настільки. наскільки розвинена фантазія творця цих маленьких шедеврів. Причому, враховуючи те, що розміри цих витворів мистецтва доволі скромні. можна навіть сказати іноді мацюпусінькі, то в хід піде всіляка дрібнота: обривки паперу, шнурочків, мережива, листівок. старих зошитів, старі конверти. пошкоджені марки, одним словом, всілякий непотріб, якому можна дати нове гідне життя.
Для чого вони потрібні? Дуже просто. По-перше, ви заповните свій вільний час і не будете нудьгувати в дощ; по-друге, Ви можете зробити багато інчів з різними літерами і картинками, і створити з них колаж; по-третє, у хаті зменшиться купа макулатури, а замість неї з а з'явиться неповторний шедеврик, який Ви можете подарувати кому-небудь , навіть просто так; по-четверте, якщо у Вас, мій дорогий читачу, назбирається ціла купа таких листівочок, ними можна декорувати будь-які об'єкти, використовувати як декор в альбомах. І по-п'яте, якщо Ви ще, крім всього, трошки ділова людина, то запросто можете використати, наприклад, АТС, як візитку. Адже призначення АТС від самого її народження було бути саме візиткою. Ця маленька листівка розмірами 64 мм на 89 мм (і жодних змін у розмірі!) на звороті містить інформацію про свого автора.
Отож мої спроби у цьому виді мініатюрного мистецтва розпочались І сьогодні на світ народилась парочка АТС із серії "КАВА". Побавилась з кавою, і вийшов такий собі кавовий папір. Я з чоловіком просто обожнюємо каву. Для основи -улюблена обкладинка із використаного зошита. Обривки паперової мереживної серветки, трошки сміття від вирубки фігурним дироколом, шматочок рисового паперу, на принтері віддруковані силуети закоханих, кручені з залишків пакувального паперу троянди – і листівки готові. Із купованого на них лише самоклеючі стрази – перлинки. Отож, майже стовідсоткова ручна робота, і, що головне, стовідсоткове задоволення від процесу і результату. Може, не все так досконало, але я поки що вчусь))

http://www.zrobysama.com.ua/?p=30552І як вам стаття?