:::: МЕНЮ ::::

Нитяна фея Надія

Літо, якого так завжди чекаєш, добігає кінця. Іноді здається, що воно, літо, тебе дістало цією спекою, яка просто переслідує (нема де від неї сховатись), новинами, (крім них, здається, нічого у ящику не дивишся). І все ж шукаєш хоч трохи позитиву серед цієї невідомості, війни, сліз, горя. Якось так влаштована людина, якось так Бог, напевно , дає, що війна війною, а люди закохуються, народжують дітей, діти граються. І завжди надіються, вірять, що все так не буде, що все ж прийде цей довгожданий мир. Отак і я щодня живу з думкою, що все це має скінчитись. І з цими думками-молитвами мотаю свої ляльки. Маленькі мої лялечки десь там з бійцями на передовій. Хочеться вірити, що вони вбережуть когось від кулі. Так народилась і ця лялька Надія. Зодягнула її у зелену сукенку. А знаєте чому? Тому що зелений колір символiзує пробудження природи, вiчне життя, молодi сили, рiст i розвиток. Крім цього він утворюються із наших рідних серцю кольорів – жовтого і блакитного. Жовтий – є відображення свободи і щастя, колір досягнення поставленої мети. Як і голубий, синій колір , символізує Святі Небеса, людську праведність і чисту духовну відданість людини своєму Творцю і Судді, Владиці Небес і Світу.

Незабудки у віночку – теж символічно. "Не забути" – ось основне. Не забути про тих, хто захищає нас, не забути тих, хто віддав своє життя, не забувати тих, хто поряд і хто далеко. Це теж наші квіточки, адже вони блакитні із жовтими вічками.

 

IMG_0819

 

Маленький фотомайстер-клас

 Для ляльки і волосся намотуємо 50-60 витків ( залежить від товщини нитки) по довгій стороні книги.

IMG_0800

IMG_0801

 Отримані пучечки зв'язуємо разом і умісці перев'язування і формуємо голівку, відділяючи волосся ( описано у статті  про кольорові ниточки).

IMG_0802

З двох нитяних хвостиків робимо петельку.

IMG_0803

 По короткій стороні книжки намотуємо 30 витків для ручки , не розрізаємо.

IMG_0805

 Не обрізаючи нитки, туго обмотуємо ручки.

IMG_0807

IMG_0808

IMG_0809

 Ручки примотуємо до тулуба хрестом. Пам'ятаємо, що лялька – оберегова, хрест захищає від зла. Усі намотування робимо за рухом Сонця.

IMG_0810

 Заплітає мо кіски. попередньо примотавши нитки для волосся одним витком по шиї.

IMG_0811

 Ну, а тепер плетемо вбрання для лялечки гачком із бавовняних ниток.

 От наша лялечка Надія готова нас захищати і надіятись разом з нами.

 Лялечку можна підвісити з а петельку або насадити на підставку.

IMG_0820

IMG_0821

IMG_0823

IMG_0824

IMG_0825

IMG_0826

http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2014/07/zainspiruj-nas-szydeko.html

 І як вам стаття?