:::: МЕНЮ ::::

© Квіточки для декорування листівок, для віночка

Сьогодні покажу вам, дорогі мої читачі, які квіточки я використовую для декорування своїх рукотворних листівок. Звісно, у магазинах чи на базарі можна купити готові і не мучитись. Але якщо вже листівка має стасус "Хенд-мейд", то, мені здається, що вона має бути стовідсотково ручної роботи. Наразі до виготовлення саморобного паперу я ще не дійшла, але фон уже робити навчилась способом "сендвічу" з використанням харчової плівки. Дуже класно виходить. Ідея не моя, а запозичена на просторах інтернету, але вдосконалюю та експериментую.
Тож не буду відволікатись і покажу свої квіточки. Сьогодні це будуть троянди з паперу, із дитячого рожевого бантика (або органзи), атласної стрічки, стрічки-в'юнчика та довгенької ситцевої смужки. Коротенький майстер-клас у наступних статтях найближчим часом. На паперові троянди використовую папір для друку А4, гофрований папір, папір для пакування подарунків польського виробництва. Він продається у супер-маркетах рулончиками по 1 м. Дуже люблю з ним працювати, оскільки він м'який, надзвичайно різноманітний за кольорами і рисунком. Квіти з нього виходять цікавого забарвлення. Із гофрованого паперу королеву квітів можна робити кількома способами.
Гарно даються для виготовлення трояндочок атласні стрічки різної ширини (від ширини залежить розмір квітки). Але найбільше мені подобається робити троянди з органзи. З ними, щоправда, трохи більше мороки, але троянди виходять мов живі, і морока ця приємна.

Троянди із стрічок

Тут в серединку квітки можна помістити що завгодно: намистинку, гудзик, паєтки, іншу квіточку тощо.

Мої улюблені

Ромашки із в'юнчика

Ще якісь маргаритки

А так виглядають рукотворні квітки на моїх листівкахДля віночків моїм лялькам-мотанкам потрібні різні квіти. Адже в українському віночку за народними звичаями має бути дванадцять квіток. Тож доводиться їх робити самому. Ось для прикладу , волошку добре виготовляти із гофрованого паперу. До речі, таким же чином можна зробити і гвоздику.


В наступних дописах – майстер-класи. Дочекайтесь))І як вам стаття?