:::: МЕНЮ ::::

Зробіть собі великодню пташку

Сьогодні  – Вербна неділя, а за тиждень ми святкуватимемо світлий празник Пасхи. Зазвичай в переддень Великодня українці ретельно прибирають оселю, а в Чистий четвер прикрашають.

 Серед великодніх прикрас – пташки, зокрема, великодній голуб. Його робили із писанки, тіста та кольорового паперу.Три аркуші паперу складають як віяло удвоє і внутрішню частину склеюють. Виходить щось схоже на гофрований півкруг – це крила і хвіст голуба. Тоді замішують трохи пісного тіста з борошна та води і приклеюють ним крила до боків писанки. З тіста виліплюють шию з головою і дзьобиком і кріплять до тулуба. Готового голуба на нитці чи стрічці підвішують під образами. Робили великодніх пташок ще із соломи, лляних ниток. Сьогодні я пропоную зробити великодню пташку із клаптика тканини. Це буде пташка-мотанка. Робити її надзвичайно просто і швидко. Якщо взяти великий клаптик, то всередину можна  замотати писанку. Така пташка стане гарним подарунком у Великдень. Маленькою пташиною можна прикрасити великодню листівку.

Отож, щоб зробити маленьку пташечку, потрібно квадратний клаптик тканини ( можна мішковини, лляної. барвистої бавовняної). червона нитка (міцний ірис або лляна), трохи синтепону для голівки. Я підготувала для вас майстер-клас у світлинах. Гадаю, що за ним таку пташку може зробити навіть дитина.

collage_photocat

IMG_7813

IMG_7815

IMG_78147 коментарів

    • Відповіcти lelitka |

      Лізо, дякую. Я щось цього разу так намучилась, доки ці фотки завантажила. Щось глючило. Спочатку почала покроково завантажувати, то з четвертої фотки ніяк далі не вантажилось.  І так два дні. Тоді вирішила в коллаж скласти + готові пташки. Нарешті вийшло. Способом тицяння якусь ще кнопку натиснула і вийшло)))

  • Відповіcти Омельчук Ліза |

    а ще мені не приходять сповіщення про відповіді на мої коментарі.. подивись, у разі чого, в налаштуваннях… це збільшить кількість відвідувачів блогу – відповідно, збільшить кількість умільців з твоїх майстер-класів!

І як вам стаття?