:::: МЕНЮ ::::

© Спогад про подорож у Карпати

Мине ще зовсім небагато часу, і настане пора літніх відпусток, канікул. Хтось поїде відпочивати в заморські далекі країни і ніжитиметься на сонці де-небудь у Єгипті чи в Арабських Еміратах, а хтось надає перевагу активному відпочинку тут, на рідній землі.

Я люблю подорожувати, хочу встигнути побачити інші країни, але скільки цікавих, незнаних куточків є в Україні. Скільки цікавих людей можна зустріти! От, приміром, багато хто відпочивав у Карпатах . Це щось неймовірне. Хто був хоч раз, того неодмінно потягне знову . А коли ви зустрінете там таких чудових людей як прикарпатський митець, художник Олександр Тимків, то захочете з ним ще і ще раз поспілкуватись.

Мені дуже шкода, що я не бачила його пастелей, але мені і моїм учням пощастило пізнати його як чудового гіда- екскурсовода. Вважайте, що вам надзвичайно пощастило, якщо вашим екскурсоводом на Скелі Довбуша буде саме Олександр Тимків . Здавалось, він може розповідати легенди про Скелі Довбуша безперестанку. Ми не втомлювались його слухати. Історик, художник, етнограф, невтомний збирач скарбів, надзвичайно цікава, неординарна особистість. Пан Олександр показав нам свої знахідки – шматки кераміки, монети. Усі ці знахідки згодом стануть експонатами мого музею, – сказав Олександр. А ще нас зацікавили вишивані сорочки, кептарі – бойківські, борщівські – з його колекції. Їх подарували митцю місцеві жителі. З розповідей Олександра ми дізнались багато цікавого не лише про українського Робін Гуда, а й про особливості української, зокрема бойківської, вишивки.

 2 коментарі

І як вам стаття?