:::: МЕНЮ ::::

Подарунок на ювілей

У кожного в житті бувають урочисті події такі як ювілей. Кому 25, кому – 30, 50. А кому і такий поважний як 80. Дай Боже, кожному дожити! Який би ювілей ви не відзначали, а подарунки дарують на кожний і не тільки на ювілеї. Коли свято у найріднішої людини, то завжди хочеться, щоб подарунок був особливим, неповторним. А саме таким він буде, якщо зроблений власноруч. Моєму татові виповнилось 80. Тож дуже мені хотілось зробити цей особливий подарунок. А оскільки мій тато – Вчитель, то я вирішила, що на такий поважний ювілей найкращим подарунком буде книга. Книгу спогадів тато написав, а я "вдягла" її у святкове вбрання. Ось що вийшло. Татові сподобалось))
Мій маленький МК у світлинах. Для палітурки я використала домоткане старовинне конопляне полотно, папір, фарбований кавою, чайні пакетики як чашолистки, прикрасила власноруч виготовленими із смужок тієї ж тканини квітами

Тепер на 12 годин під прес!
А зараз прикрашаємо!


І ось – результат!

Ще кілька картинок із узорами, які я отримала, експериментуючи з кавою. Щось на зразок акватипії, але поки що це основа.І як вам стаття?