:::: МЕНЮ ::::

Миколай, Миколай, подарунки роздавай!

Завтра – празник Святого Миколая. Велике вшанування, яким св. Миколай втішається довгі сторіччя між християнами обох обрядів, є свідченням його надзвичайної святості та небесної слави. Св. Бонавентура так писав про нього: “Миколай, вибраний вже в лоні своєї матері, святий з дитинства, був славою юнаків, честю старців, похвалою священників, сонячним блиском єпископів. Слава про його чуда розійшлася по всій землі.”
З 10 по 19 грудня у рамках проведення благодійного проекту«Миколай про тебе не забуде», який вже восьмий рік поспіль у Тернополі організовує Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ (з 2005) спільно з навчальними закладами, громадськими організаціями та спільнотами міста, прапрацює “Фабрика Святого Миколая”. Цьогоріч місцем роботи цієї Фабрики стали приміщення церкви Св. Йосафата, що за адресою м. Тернопіль, вул. Лучаківського.
А у Катедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці як і в Церкві Св. Йосафата, Церкві Св. Софії та в Церкві Успіння Пресвятої Богородиці працюють творчі майстерні.
Тут не покладаючи рук працюють помічники Миколая – волонтери студенти та старшокласники. А мої 5-класники теж не захотіли бути осторонь такої важливої справи. Тож долучились до акції “Миколай про тебе не забуде” у школі, створивши у класі свою маленьку творчу майстерню з виготовлення вітальних листівок до свята Миколая. Діти із захопленням і гарним настроєм взялись до справи. Гарні вийшли листівки з ангелятами – витинанками, написаними дитячою рукою вітаннями-віршами. Близько тридцяти листівок занесли юні помічники Миколая у Катедральний Собор, де волонтери пакуватимуть святкові подарунки тим, хто потребує.
“Ми торкаємося глибини людського серця. Нашою ціллю є те, аби якомога більше людей змогло відчути радість та щастя від безкорисливої допомоги іншим. Завдяки акції „Миколай про тебе не забуде” тисячі молодих людей по-новому відкривають для себе дар милосердя та доброчинності. До Дня Святого Миколая залишилися лічені дні і від усіх нас залежить, чи віра у чудо та добро не згасне у серцях тих, хто цього справді потребує».

Хочеться щиро вірити, що зерна добра, милосердя і любові проростуть у дитячих серцях.

null

null

З наступаючим святом вас, дорогі друзі !
Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці
І принесе у Вашу хату добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії, зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов’ю, і принесе Вам здоровя!!!І як вам стаття?