:::: МЕНЮ ::::

Лялечка-гралечка.МК

Сьогодні перебирала свої клаптикові запаси. До рук потрапила така тепленька яскрава тканинка. Тепленька, бо байкова. Так раптом  дитинством запахло, що не втрималась і почала лялечку робити. Навіть назва сама вигадалась-приліпилася:лялечка-гралечка.Спочатку одну зробила, а потім ще одну- так ті барвисті клаптики в очі лізли! А по тому вирішила з вами, любі мої читачі, поділитися. А то щось давненько нічого нового вам не розповідала, не показувала. 

Другу лялечку як робила, то так покроково і фотографувала. Тож цей мій маленький майстер- клас, як завжди, у світлинках. Ну, трішки з поясненнями. Звісно, лялечки вкінці ще фотосесію захотіли, тому, як справжні колєжанки-моделі, позували перед камерою. Ви, напевно завважили, що мої лялечки мають промальоване личко. Аякже, у кожної свій характер,. Так як і в нас!

Ну, що ж , до роботи, тобто до творчості.! Яка ж то робота? Це ж -задоволення!

Для гралечки нам треба зовсім небагато: два клаптики тканини-невибіленої бязі (22Х22) і барвистої баєчки(13Х30)  або веселенького ситцю, напіввовняних чи акрилових ниток для рук і для волосся, міцну нитку на зразок "Ірис", трохи синтепону або вати для наповнення голівки, акрилову фарбу і ( ну без цього аж ніяк не обійтися)- гарний настрій!

 Спочатку намотаємо 16-18 намотувань для ручок.

1

Такою ж ниткою робимо кілька міцних витків, зав'язуємо на два вузлики, відділяючи долоньки. Можна перемотати і посередині пасма (як на світлині).

2

Кладемо наповнювач на середину квадрата і, склавши тканину трикутником, призбируємо, робимо голівку. Голівка має бути тверденькою і міцно зав'язаною кількома витками, так формуємо і шийку.

3

4

Клаптик, з якого буде сукенка, складаємо вдвоє і прорізаємо маленький отвір.

5

В отвір просовуємо помаленько, обережно хвостики від голівки,

6

вкладаємо ручки ( вони одночасно будуть надавати об'єму лялі – груди)

7

і тісно міцною кольоровою ниткою перемотуємо  і зав'язуємо, призбируюючи тканинку і формуюючи талію.

8

Для волосся намотуємо пасма так як на ручки, тільки більше витків, зв'язуємо тією ж ниткою і розрізаємо пасмо з другого краю.

9

10

11

Я зазвичай трішки промащую перуку клеєм ПВА, хоча це не обов'язково, тоді туго примотую її до голівки.

12

РПозділяємо волосся на потилиці на два пасма і заплітаємо кіски. Залишилося оживити нашу лялечку.

13

 Ну от наші лялечки гралечки гтові до грання!  Дякую. що були зі мною!

 

 І як вам стаття?