:::: МЕНЮ ::::

8 Березня кожного дня!

З чим асоціюється у вас 8 березня? У мене – із старими валізами, заповненими гілочками мімози (саме у таких старезних коричневих валізах я колись дуже давно побачила їх вперше, і ціна гілочки цієї ніжної пухнастої золотої краси залежала прямо пропорційно від розміру гілочки), з хлопчиками у картузиках і бабусями із пучечками білих підсніжників в руках, із старими листівками радянських часів, на яких неодмінно були зображені ці гілочки мімози та перші підсніжники у розталому снігу, із подарунками на партах (так хлопці вітали дівчат у класі. Колись це були книги, пластмасові сувеніри у вигляді тюльпанів, конвалій на підставочках). А ще – із заклопотаними представниками чоловічої частини міста напередодні, 7 березня. Це повторюється з року в рік от уже століття. Міжнародний жіночий день… Таке враження, що вшановують представниць жіноцтва раз на рік, люблять – раз на рік, поважають – раз на рік – у призначений день. В цей день – все для неї: квіти, посмішки, теплі слова, подарунки, місце у транспорті…
Але ж, дорогі мої подруги, нам хочеться, щоб про нас думали щодня, щоб любили нас щодня, щоб місцем поступалися не тільки тому , що нас життя зігнуло у дугу або ми вагітні, а тому, що ми – просто Жінки, молоді і не дуже, Дівчата, Дівчатка. Щоб квіти чи якусь несподівану приємну дрібничку нам дарували просто так і в будь-який день, а не тому, що сьогодні – 8 Березня, Міжнародний жіночий день.
Тож бажаю вам, подруги у цей день, котрий Міжнародний, і кожного дня відчувати любов, повагу, увагу від тих, кого звикли називати сильною частиною людства (але ж ми з вами сильніші, а хочемо все ж бути слабкими). Щастя вам справжнього, жіночого, усмішок, ясного неба, співу пташок, море квітів! Із святом!
Для вас, дорогі мої,
підбірка старих листівок із 8 Березня і найкращі побажанняІ як вам стаття?