:::: МЕНЮ ::::

Мої різдвяні ангели

Ангели різдвяні в вишині небесній цокали

у цоки срібні та чудесні.

Сяяли від щастя щирі оченята.

Ангели співали про Різдво малятам.

Цокотіли цоки від хати до хати.

Вибігали діти ангелів вітати.

А вони — ген-ген де, по сніжку порипали.

Діткам цоки срібні зорями розсипали.

© Леся Вознюк

http://lesia.vozniuk.com/tag/rizdvyani-anhely/

Надибала цей вірш своєї землячки Лесі Вознюк, і захотілось створити ангелят.


Маленький майстер-клас, так би мовити, лише ідейка. А кожен бажаючий удосконалить , доповнить, пофантазує – і тоді його ангелятко вийде неповторним))
Отож, нам будуть потрібні :
Блюдце від чайного набору;

білий папір для акварелі;
ножиці;
клей контактний, водостійкий "Глобус" (або пістолет);
квадратні шматочки органзи (або бантика);
синтепон;
бавовняні нитки "Ірис" або №10;
атласні стрічки різної ширини, стрічка-оборка, навіть згодився шкільний шовковий комірчик з вишивкою рішельє));
нитки блискучі золотистого кольору шовкові або будь-які інші для в'язання;
декор за бажанням і фантазією. Оце, мабуть, і все. А головне – гарний настрій!

Що ж, почали.
Спочатку на білому папері намалюємо круг, приклавши блюдце, і виріжемо його. Розріжемо круг навпіл з допомогою степлера (або клею ПВА) утворимо конус, верхівочку якого трішки надріжемо.
Далі із квадратного клаптика органзи та синтепону формуємо голівку, міцно перемотавши шийку ниткою типу "Ірис". Робимо петельку для підвішування ангелика (адже він може бути і іграшкою на ялинку). Для цього кінці нитки, якою ми намотували шийку з допомогою голки висовуємо на маківку і зав'язуємо вузлик. "Хвостики" "шиї" просовуємо через верхівку конуса всередину і закріплюємо клеєм до основи ангела.
Далі беремо стрічку-оборку і , намастивши конус клеєм "Глобус" приклеюємо її, укладаючи кругами по спіралі знизу догори, аж до голівки. Далі із білої стрічки шириною приблизно 1,5 см робимо ручки, перекинувши як шалик наперед і склеївши клеєм кінці. Тут можна приклеїти декоративну квіточку. Для крилець беремо широку атласну стрічку, складаємо її досередини, перемотуємо посередині, формуючи нібито бантик, і з допомогою клею прикріплюємо на спинці. З ниток робимо перуку, прикріплюємо її на голівці з допомогою клею або двостороннього скотчу. Німб можна зробити із фольги, металізованої нитки, шнурочка тощо. Так я робила перших двох ангелят. А третій – за принципом народної ляльки-мотанки, тобто без паперової основи. Сукенка, руки – із шовкового комірця, зібраного на нитку для сукенки і складеного в трубочии – для рук. Усе це примотано до шийки. Лише крила зроблені аналогічно до попередніх.
Гарного дня і милих ангелят!



І як вам стаття?